Womanizer recenze

Nejlépe vždy pomůže přečíst si reálné zkušenosti obyčejných žen. Proto pro vás pravidelně zveřejňujeme recenze na Womanizer. Přečtěte si, jak se strojek líbí ženám, jako jste vy. Až získáte vlastní zkušenost, budeme moc rádi, když se s námi také podělíte a pošlete nám vlastní názor a zkušenosti.

Kolik kde stojí?

SexshopCenaDoprava
Erosstar.cz 1 995 Kč Zdarma
Sexshop.cz 2299 KčZdarma
Sexicekshop.cz 2499 Kč119 Kč

Dostala jsem ho jako dárek k Vánocům a po prvním vyzkoušení je to moje nejoblíbenější hračka. A nechápu, jak jsem bez toho mohla být 🙂

Verča31 let

Koupila jsem si ho pro sebe a mojí drahou polovičku, pro zlepšení a zpestření. Obě jsme s tím nad míru spokojeny.

Jitka a Sandra33 let a 26 let

Womanizer mne mile překvapil, a to mám chlapa, který ví, co a jak se mnou. A teď mám dva, elektrického na rychlovky a toho živého na vše ostatní. :)) Jo a všude se prodává ten podlouhlý typ, já mám ten druhý a také super!

Věra48 let

Recenze opravdu nelžou. Ihned po vyzkoušení jsem se o tom přesvětila na vlastní kůži. Vřele bych Womanizér doporučila všem svým kamarádkám. Pokud chlapy nevíte co té své koupit, je tohle ideální dárek pro každou ženu.

Kamila35 let

Teda holky, neváhejte ani minutu… Je to prostě bomba!!! Nevěřila bych, že ve svém věku zažiju nádherné orgáčky .
To není fikce, to je fakt!!

Boža 54 Let

Konecne jsem se dockala. Je to zatim moje nejlepsi investice v zivote. Uz jsem to malem vzdala, nebyt moji skvely kamosky. Diky za tu uzasnou vecicku;-)

Dita44 let

Zanechat recenci