Nejčastější otázky o Womanizeru

Nenašla jste odpověď na svou otázku v návodu na womanizer? Zde jsme se zaměřili na vaše nejčastější otázky ohledně použití Womanizeru.

Je péče o Womanizer náročná?

Není. Nepotřebujete nic extra. Silikonový nástavec snadno sundáte a stačí ho po použití omýt obyčejným mýdlem a vodou. Před dalším použitím ještě doporučujeme opláchnout a jednou za čas hlavici vyměňte. Nic víc není třeba.

Jaké čisticí prostředky mohu používat?

Není potřeba čistit hlavici speciálními prostředky, ale pokud si potrpíte na čistotu, můžete použít jakékoliv antibakteriální šetrné mýdlo, které je určeno pro silikonové erotické pomůcky. Rozhodně nepoužívejte žádné agresivní prostředky do domácnosti.

Kde seženu náhradní hlavice a kolik stojí?

Ve většině sexshopů hlavice na Womanizer běžně pořídíte. Nejde o nic drahého, ani pokud je budete měnit často (což není ani potřeba). Mrkněte třeba zde – 5 kusů za 399 Kč.

Dá se použít Womanizer v páru?

Samozřejmě, kreativitě se meze nekladou. Váš partner miluje anální sex, ale pro vás není až tak vzrušující a trochu se nudíte? Womanizer může být skvělým řešením. Jen pozor, ať v zápalu vášně nepřijde k úhoně.

Který model je nejlepší?

To nejde říci. Každý lepší v něčem jiném. Jeden je ideální na cesty, jiný se maskuje jako rtěnka, další vypadá extra luxusně a jiný je zase levnější. Drobné ruce bude vyhovovat menší model, větší zase ten rozměrnější. Projděte si kompletní nabídku a vyberte to pravé právě podle vašich představ.

Kolik kde stojí?

SexshopCenaDoprava
Erosstar.cz 1 995 Kč Zdarma
Sexshop.cz 2299 KčZdarma
Sexicekshop.cz 2499 Kč119 Kč

Jaké je příslušenství k Womanizeru?

Standardně obdržíte Womanizer s hlavicí a USB kabelem pro nabíjení. Některé sady obsahují i další komponenty, vždy čtěte informace u konkrétního modelu.

Je Womanizer jediný svého druhu?

Není. I další výrobci se snaží z této převratné technologie těžit. Bezejmenné stroječky příliš nedoporučujeme, ale s klidným srdcem můžeme doporučit levnější Satisfyer, se kterým jsou ženy obecně velice spokojené.

Je potřeba používat lubrikant?

Nutné to není, ale určitě ho doporučujeme pro větší pohodlí, příjemnější prožitek i menší únavu vašich citlivých míst.

Je to bezpečné?

Zcela bezpečné. Silikonový nástavec je z hypoalergenního lékařského silikonu, který je zcela nezávadný a bezpečný. Koneckonců při stimulaci se ho stejně nebudete příliš dotýkat. A právě díky bezdotykové stimulaci jde o velmi šetrnou pomůcku, která je vhodná i pro ženy s citlivou pokožkou.

Jak vypadá balíček, který mi dorazí?

Většina sexshopů je dnes již chytrá a ví, že zákazníci mají rádi soukromí. Posílají proto anonymní balíčky, na kterých není poznat, že jsou ze sexshopu. Ale pro jistotu v našem přehledu cen (na hlavní stránce) najde i info, zda daný obchod službu nabízí.

Jak hlučný je Womanizer?

Jeho provoz uslyšíte, ale nejde o žádný hluk. Pravděpodobně budete během používání dělat větší rámus než Womanizer. A zajímat vás to nebude. 🙂

Můžu ho používat s piercingem v intimních partiích?

Ne, kvůli bezpečí ne. Piercing před použitím vyndejte.

Je voděodolný?

Postříkání vodou se bát nemusíte. Jinak záleží na modelu. Některé druhy Womanizeru si můžete vychutnat i pod hladinou a zpříjemnit si například večerní koupel. Některé druhy pod vodu nepatří. U každého modelu se informujte zvlášť.

Kde koupím Womanizer nejlevněji?

Právě proto jsou zde naše stránky, najdete u nás srovnání cen Womanizeru v jednotlivých obchodech. S námi tak můžete nakoupit tam, kde je to právě nejvýhodnější. Bez dlouhého hledání.

Jsme přímým prodejcem?

Nejsme, jsme informačním webem. Provozujeme webové stránky Lechtivy.cz a FB stránky Jak zlepšit sex. Naším posláním je bavit vás a poradit vám, jak si užít kvalitních erotických chvil s partnerem i bez něj. Za obchody, na které vás odkazujeme, však ručíme. Jedná se o ověřené a seriózní prodejce erotických pomůcek.