Nejdříve tu byla revoluční novinka w100. Hodně žen si ho nemohlo vynachválit, i když je pravda, že ne 100% žen s ním zažívá ten skvělí slibovaný orgasmus. Ale i přesto se jedná o nejlepší vynález pro ženy od vynálezu vibrátoru.

V čem jsou stejní  w500 s w100

Obě dvě verze womanizer fungují na stejném principu proč měnit něco, co sakra dobře funguje. Womanizer zlehka nasaje klitoris a pak jej s pomocí pulzujících tlakových vln bezdotykově a jemně stimuluje. Díky této jedinečné technice, zažijete silné orgasmy bez nutnosti přímého kontaktu nebo vibrací. Při častých sexuálních hrátkách nehrozí podráždění klitorisu ani žádné nepříjemné bolesti.

Nová konkurence Womanizer, Satisfyer zde

V čem je womanizer w500 lepší?

Nová verze pro w500 kromě rozšířenější barevné škály byl vylepšen tvar, aby lépe padnul do ruky a žena měla svoje sexuální hrátky zajímavější. A tím jsou pro ženu hrátky s pro w500 příjemnější.  Vylepšení byl taky povrch, hračka je tak příjemnější na dotek. Je hlavně výkonnější, tišší a lehčí. Pokud jste si pořídili w100, asi jste si mysleli, že nejde už nic vylepšit, ovšem w500 dokázala, že je pořád co zlepšovat a žena si tak může nově užít 8 režimů pro svoje potěšení.

Womanizer je dobíjecí a je dodáván s USB kabelem a nabíječkou. Doba nabíjení po úplném vybití je cca 120 minut. Plně nabitý vydrží po dobu 240 minut zábavy! Dále dvěma stimulačními nástavci (14 x 12 mm a jeden XL cca 20 x 19 mm). Nástavce jsou odnímatelné a snadno omyvatelné. Součástí balení je saténový pytlík pro bezpečné skladování Womanizeru.

Proč si vybrat WOMANIZER W500 Pro:

  • zcela nový pocit z orgasmu
  • revoluční bezdotyková stimulace
  • nastavitelná intenzita sacích a tlakových vln
  • vyvolává opakované orgasmy
  • dobíjecí lithium baterie (přes USB)
  • světelný efekt ve tmě
  • 2 vyměnitelné stimulační nástavce
  • kvalitní materiál – lékařský silikon + tvrdý ABS plast

Rozměry WOMANIZERU W500 Pro: délka je 12,5 cm a průměr 6,2 cm, hlučnost 42 dB, váha 128 g.

Materiálem je zcela bezpečný, flexibilní lékařský silikon a ABS plast.

Kde to koupit?